Oddział w Pruszkowie:

LASERJET SPEDITION S.C.
ul. Przejazdowa 25
05-800 Pruszków
E-mail: pruszkow@laserjetspedition.com
E-mail: spedition@laserjetspedition.com






Dział przesyłek drobnicowych:
Department of groupage shipments:

Koordynator - Adam Krzyżostaniak
Tel. 500 327 917
E-mail adam@laserjetspedition.com
Telefony stacjonarne:
022/ 203 64 08
022/ 203 64 09

Karol Modrzejewski
E-mail karol@laserjetspedition.com
Telefony stacjonarne:
022/ 203 64 08
022/ 203 64 09

Aleksandra Wysocka
E-mail ola@laserjetspedition.com
Telefony stacjonarne:
022/ 203 64 08
022/ 203 64 09
Oddział w Gdyni:
LASERJET SPEDITION S.C.
partner TOPSPED Sp. z o.o.

Ul. Hutnicza 3,
81-212 Gdynia

tel: (58) 743 64 80
fax: (58) 743 64 83
E-mail: gdynia@laserjetspedition.com

Agencja celna:
Customs Agency:

Kierownik Agencji Celnej - Krzysztof Buczek
Tel. 502 500 424
E-mail krzysztof@laserjetspedition.com
Telefony stacjonarne:
022/ 203 64 08
022/ 203 64 09

Edyta Mizgalska
Tel. 502 314 814
E-mail edyta@laserjetspedition.com
Telefony stacjonarne:
022/ 203 64 08
022/ 203 64 09

Jan Szwonder
E-mail: jan@laserjetspedition.com
Telefony stacjonarne:
022/ 203 64 08
022/ 203 64 09

Monika Kacprzyk
E-mail: monika@laserjetspedition.com
022/ 203 64 08
022/ 203 64 09

Anna Szwed
anna@laserjetspedition.com
022/ 203 64 08
022/ 203 64 09

Organizacja spedycji, rozliczenia:
Forwarding, settlements:

Robert Berlinski
Tel. 506 077 258
E-mail robert@laserjetspedition.com

Organizacja spedycji, zakup pojazdów, pojazdy zabytkowe:
Forwarding, vintage vehicles:


Rafał Dąbek
Tel. 502 581 089
E-mail rafal@laserjetspedition.com

Rozliczenia:
Settlements:

Rafał Mirkowski
Tel. 501 137 347
E-mail rmirkowski@laserjetspedition.com